SIX CHAIRS BOOKS – šiuolaikinio meno ir teorijos knygynas

Like a Woman

Autorius:  Quinn Latimer
Pavadinimas: Like a Woman. Essays, Readings, Poems.
Leidėjas: Sternberg Press
Skiltis: esė ir negrožinė literatūra, literatūra ir poezija
Turime: 

Judėdma nuo pietų Kalifornijos pietų ir centrinės Europos link, peržengdama geografijas ir žanrus, Quinn Latimer savo tekstais fiksuoja kultūros tikrumus ir jos šešėlius, migraciją ir perkėlimus, greta poetinės retorikos pasitelkia meno kritikos įrankius ir asmeninius pasakojimus.

Į knygą surinkti poetiniai ir esė tekstai, svyruodami tarp puslapio ir gyvo atlikimo, tyrinėja geneologijos ir įtakų klausimus, skurdą ir vietos privilegijas, architektūros ir kalbos santykį bei feministines rašymo, skaitymo ir meno kūrimo ekonomijas. Šokinėjant nuo užrašyto teksto prie įrašyto teksto, nuo vidinio ir išorinio balso poreikių, Like a Woman susigrąžina litaniją ir chorą tam, kad įsiklausytų į serijines ekstazes ir politines galimybes.

20.00 EUR

Dorothea Lasky

Autorius: Dorothea Lasky
Pavadinimas: -
Leidėjas: fivehundredplaces
Skiltis: poezija
Turime:  

10.00 EUR

Mathew Dickman

Autorius:  Matthew Dickman
Pavadinimas: -
Leidėjas: fivehundredplaces
Skiltis: poezija

10.00 EUR

When the Sick Rule the World

Autorius: Dodie Bellamy
Pavadinimas: When the Sick Rule the World
Leidėjas: Semiotext(e)
Skiltis: literatūra
Turime: 

When the Sick Rule the World  – jaudinanti rašytojos Dodie Bellamy naujausios lyrinės prozos (esė, memuarų ir trumpų novelių) rinktinė. Gvildendama margas temas - nuo vėmimo iki Kathy Acker drabužinės ar Ouklando Occupy judėjimo, Bellamy tyrinėja susirgimus ir sveikatą, taip pat kūnus (socialinius ir individualius). Šiose esė net tamsiausiais momentais sužiba sąmojo ir juoko akimirkos.

Saugiame name Marino apygardoje, keistuoliai, alergiški pasaulio nuodams susirenka palydėti saulėlydžio. Ouklande, protestuotojai šoka ekstatiškas bakchanalijas virš vėžiu sergančio miesto, kurį jie sykiu myli ir nekenčia. Elegiškuose atsiminimuose Phone Home, Bellmay medituoja savo mirštančios motinos paskutines dienas, pasitelkdama sunkiai tikėtiną Steveno Spielbergo šifruotę E.T. the Extra-Terrestrial ir t.t.

17.00 EUR

Heather Christle

Autorius:  Heather Christle
Pavadinimas: -
Leidėjas: fivehundredplaces
Skiltis: poezija

10.00 EUR

Noelle Kocot

Autorius: Noelle Kocot
Pavadinimas: -
Leidėjas: fivehundredplaces
Skiltis: poezija
Turime:  

10.00 EUR